Kvalita našich produktů

Prohlášení o shodě

Prohlašujeme tímto, že veškeré výrobky, které dodáváme v rámci České republiky a jsou určeny pro styk s potravinami, splňují nařízení ES č. 1935/2004, zákon 258/2000 Sb. v platném znění a vyhlášku Ministerstva zdravotnictví č. 38/2001 Sb. o hygienických požadavcích na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy.


Společnost Ecolab je dodavatel technologií a poskytovatel služeb v oblastech úpravy vody, hygieny a úspor energie, který zaujímá vedoucí postavení v celosvětovém měřítku. Každý den přispíváme k tomu, aby svět byl čistší, bezpečnější a zdravější – chráníme tak lidi i životně důležité zdroje.

Se svým obchodním obratem pohybujícím se v řádu miliard dolarů dnes společnost Ecolab zaujímá vedoucí světové postavení v oblastech vývoje a prodeje prvotřídních produktů pro úklid, sanitaci, hubení škůdců, údržbu a opravy a poskytování služeb na institucionálních a průmyslových trzích celého světa.

www.cz.ecolab.eu

Opíráme se o rozsáhlé zkušenosti získané během 20 let působení na trhu, o dovednosti našich zaměstnanců, o vlastní vývojové a výrobní zázemí a hlavně o partnerský vztah s dodavateli, obchodními partnery i zákazníky. Jen díky tomu můžeme nabídnout špičkové technologie, precizní zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční servis. Vždy přinášíme promyšlené řešení na klíč a prvotřídní péči, kterou zařizování profesionální kuchyně vyžaduje.

Na naše produkty se mohou spolehnout kuchaři ve všech typech kuchyňských provozů – od rychlého občerstvení, přes pizzerie, bary, kavárny, cukrárny, restaurace, hotely, závodní a školní jídelny, až po výrobny jídla.

www.rmgastro.cz

Ve spolupráci s obchodními partnery poskytujeme v každé zemi přesně to, co naši zákazníci potřebují. Pod značkami RM a REDFOX nabízíme ucelený sortiment produktů a technologií používaných v gastronomických provozech po celém světě. Na naše produkty se mohou spolehnout kuchaři ve všech typech kuchyňských provozů – od rychlého občerstvení, přes pizzerie, bary, kavárny, cukrárny, restaurace, hotely, závodní a školní jídelny, až po výrobny jídla. Zákazníci mohou počítat i s našimi profesionálními službami a komplexním řešením kuchyňských provozů.

Naše produkty a řešení používají spokojení zákazníci v mnoha zemích po celém světě. Péči o zákazníky na domácích trzích zajištují ve spolupráci s partnerskými firmami naše pobočky v Praze, Ustroni (Polsko) a Novém Mestě nad Váhom (Slovensko). O zákazníky na mezinárodních trzích pečuje ve spolupráci s obchodními partnery exportní tým ve Veselí nad Lužnicí.

www.rmgastro.cz